Przeskocz do treści

FUNDACJA POMAGAJĄCA ZWIERZĘTOM, POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY [UDOSTĘPNIJ]

Fundacja MAŁE i DUŻE od lat zajmuje się pomaganiem zwierzętom. Aktualnie w Fundacji działa pięciu wolontariuszy (Elżbieta Zub z mężem, Adriana Wijatyk, Angelika Holmes, Kornelia Twardowska), ich przedstawicielem jest Kinga Śniegocka, a ich siedziba znajduje się w Głuchołazach. Działają głownie na terenie Nysy, Prudnika, Szybowic, Głuchołaz oraz w miarę możliwości w całym regionie. Ich pomoc jest bezinteresowna, lecz koszty leczenie i utrzymania zwierząt są bardzo duże. Potrzebują Twojej pomocy.

Popadli w problemy finansowe, bo ważniejsze dla nich było zdrowie i życie zwierząt.

– Nie mamy żadnych dotacji, za to mamy „parę” psich i kocich mordek do wykarmienia. W miejsce tych, które znajdują domki, natychmiast przychodzą następne. 

Finanse na zapłacenie rachunku za gaz bez chwili zastanawiania wydaliśmy na leczenie zakażenia w obrębie głowy u suni terapeutki, przy którym lekarz podejrzewał postrzelenie śrutem, a także na pilną adaptację pomieszczenia, ponieważ jedzie do nas już psiak, którego rodzina chciała uśpić. Wykazuje on agresję i nie może na razie zamieszkać z innymi psiakami w domu. 

Dlatego bez zastanowienia zostaliśmy z niezapłaconym rachunkiem – życie i zdrowie psiaków było najważniejsze. – informuje prezes fundacji

Nowy kojec dla pieska jest już właściwie ukończony, a pierwszą pomoc zaoferował ZUK z Prudnika.

Lecz, to dalej nie rozwiązuje problemu z zaległymi opłatami. Prawie wszystkie zwierzęta w fundacji wymagają specjalistycznej karmy i to właśnie ta karma oraz opieka weterynaryjna nad chorymi zwierzakami generuje najwyższe koszty.

– Jesteśmy naprawdę przyparte do muru. Nawet nie chcę myśleć, co będzie jak wyłączą nam gaz, a tym samym ciepłą wodę, dogrzewanie/osuszanie, przygotowywanie posiłków.

Przy naszym stadku to będzie dramat.

Jestem załamana, zrozpaczona i tak bardzo bezsilna… Potrzebujemy ponad dwa tysiące, żeby uporać się z rachunkiem i w miarę wyjść na prostą. 

Bardzo Was prosimy o pomoc, bo same nie podołamy. Już nie mamy z czego dokładać. Bez Waszej pomocy nie damy rady. POMOCY… – dodaje prezes fundacji

Jeżeli chcesz ich wesprzeć wystarczy, że UDOSTĘPNISZ artykuł, wejdziesz w ten link i wpłacisz jakąkolwiek kwotę. Liczy się każda, nawet najdrobniejsza wpłata.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: