Przeskocz do treści

PRUDNIK: POLICJANCI URATOWALI 20-LATKĘ, KTÓRA PRÓBOWAŁA POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO

We wtorek, 23 czerwca, tuż po godzinie 21:00, dyżurnego policji zaalarmował zaniepokojony ojciec. Mężczyzna poinformował, że córka wysłała wiadomość SMS, z której wynikało, że chce targnąć się na własne życie i zażyła dużą ilość tabletek. Oficer dyżurny natychmiast przekazał tą informacje podległym patrolom.

– W niespełna pół godziny od zgłoszenia, 20-latka została odnaleziona w odosobnionym miejscu na terenie miasta przez prudnickich kryminalnych. Młoda kobieta potwierdziła, że zażyła dużą ilość różnego rodzaju tabletek. Była roztrzęsiona, kontakt z nią był mocno utrudniony, uskarżała się także na złe samopoczucie.

Policjanci niezwłocznie wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które udzieliło jej pomocy medycznej. Następnie 20-latka trafiła pod opiekę specjalistów. Szybkie i skuteczne działanie prudnickich kryminalnych najprawdopodobniej zapobiegło tragedii. – informują policjanci

Przypominamy, że cały czas działa – pod wskazanym linkiem – całodobowa infolinia wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego. Jest to bezpłatna pomoc telefoniczna, e-mailowa lub za pomocą czatu, udzielana 7 dni w tygodniu przez dyżurnych specjalistów: psychiatrów, psychologów, prawników i pracowników socjalnych.

Źródło: Opolska Policja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: