Przeskocz do treści

Oddział Ginekologii Planowanej w Prudniku [WIDEO][ZDJĘCIA]

Oddział Ginekologii Planowej w Prudnickim Centrum Medycznym działa w pełnym wymiarze działa od 1 go stycznia 2020 roku. Prowadzą diagnostykę i leczenie, głównie operacyjne, w zakresie zaburzeń statyki dna miednicy, przetok układu moczowego i pokarmowego, głębokiej endometriozy oraz szeroko pojętej ginekologii onkologicznej.

– Prowadzimy leczenie operacyjne, paliatywne, żywieniowe oraz leczenie ran powikłanych w trakcie terapii onkologicznych. Wykorzystujemy techniki laparoskopowe, histeroskopowe, operacje otwarte czy terapię podciśnieniową. – informuje PCM

Od początku kwietnia 2020 r. na Oddziale Ginekologii Planowanej w Poradni Onkologicznej udzielane są świadczenia z zakresu ginekologii onkologicznej.

– Pacjentki diagnozujemy i przygotowujemy do leczenia przy wykorzystaniu możliwości Szybkiej Ścieżki Onkologicznej, dbając również o przygotowanie żywieniowe i fizyczne. Chorym przekazujemy pełną wiedzę o celach i sposobach terapii, a także o dalszych perspektywach ich leczenia. Odział prowadzony jest przez doktora Piotra Klimczaka, lekarza o wielkiej pasji i bogatym doświadczeniu w ginekologii i onkologii. – dodaje PCM.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z oddziału Ginekologii Planowej wraz prezentacją zarządzających – ordynatora Piotra Klimczaka i położnej koordynującej oddział Eweliny Górki. Źródło zdjęć Prudnickie Centrum Medyczne / Wykonał Foto Medium – Aleksander Kramarz

Źródło, zdjęcia i wideo: Prudnickie Centrum Medyczne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: