Przeskocz do treści

KONKURS: Wiersz o Nysie

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ,,Wiersz o Nysie”, którego organizatorem jest Nyski Dom Kultury. Celem konkursu jest rozwijanie wraźliwości i aktywności twórczej, a także popularyzacja wiedzy o Nysie. 

Zasady konkursu są bardzo proste. Napisz wiersz o Nysie dowolna formą, na papierze A4 ręcznie albo za pomocą komputera. Pracę należy podpisać swoim imieniem i nazwiskiem, podać wiek autora, miejscowość oraz telefon kontaktowy. Należy także wypełnić oświadczenie i zgodę RODO (na samym dole artykułu znajdziecie pliki do pobrania oraz regulamin konkursu).

Do 10 czerwca 2020 r., do godziny 15:00 możecie przesyłać prace konkursowe na e-maila: magdalena.zagdanska@ndk.nysa.pl albo dostarczyć osobiście do Nyskiego Domu Kultury.

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach:

  • kat. I – od 7 lat do 10 lat
  • kat. II – od 11 lat od 18 lat 
  • kat. III – od 19 lat 

Prace będzie oceniać Jury w składzie: Marek Kędzierski, Marzena Deja, Agnieszka Jarząbek, Danuta Kobyłecka. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 19 czerwca 2020 r.

Źródło: Dominika Michna / NDK

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: