Przeskocz do treści

POLICJANCI Z GŁUCHOŁAZ POMOGLI PACJENTOM SZPITALA

Pomagać każdy może. Tak do sprawy podeszli policjanci z Głuchołaz i włączyli się w akcję na rzecz pacjentów przewiezionych z Domów Pomocy Społecznej do głuchołaskiego szpitala. Dzięki inicjatywie Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Głuchołazach funkcjonariusze zakupili niezbędne artykuły spożywcze, higieniczne, pościele, ręczniki, odzież i wiele innych produktów potrzebnych do życia codziennego. Do akcji przyłączyli się również mieszkańcy miasta.

– Wielu z nas angażuje się nie tylko na służbie, ale również po niej. Przede wszystkim pomagamy i chronimy. Włączamy się też w różne akcje. Tym razem głuchołascy policjanci włączyli się w akcję zorganizowaną przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów i pomogli pacjentom szpitala w Głuchołazach. – informują policjanci

Zebrane rzeczy trafiły już do pacjentów szpitala w Głuchołazach. Warto pomagać i my policjanci każdego dnia się o tym pamiętamy. Satysfakcja z niesionej pomocy jest ogromna, zwłaszcza kiedy pomagamy potrzebującym w trudnym dla wszystkich czasie epidemii. Tym razem nasza głuchołaska drużyna pokazała swoje dobre serca i sprawiła radość pacjentom szpitala.

Źródło: Opolska Policja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: