Przeskocz do treści

PRUDNIK: GMINA DZISIAJ ROZDAJE MASECZKI DLA DZIECI | www.FaktyOpolskie.com

Przypominamy, że od 16 kwietnia br., czyli od jutra wchodzi obowiązek zasłaniania twarzy, a dokładniej okolic ust i nosa – więcej o obostrzeniach znajdziecie w tym artykule. W związku z powyższym Burmistrz Prudnika – Grzegorz Zawiślak, postanowił wyposażyć każde gospodarstwo domowe w komplet 2 maseczek oraz dodatkowo przekaże 2000 sztuk maseczek wyprodukowanych specjalnie dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat.

Maseczki dla mieszkańców Gminy Prudnik, są na bieżąco dostarczane przez pracowników gminy oraz zarządców nieruchomości do skrzynek pocztowych zgodnie z adresem zameldowania. Gmina oszacowała, że rozda ponad 22 tysiące maseczek (nie licząc maseczek dla dzieci). Należy podkreślić, że maseczki zostały zakupione w lokalnych firmach, aby weprzeć ich w tym trudnym okresie.

Maseczki przeznaczone specjalnie dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat, będą dostarczane po przekazaniu adresu zamieszkania na e-mail: um@prudnik.pl oraz dzisiaj! (15.04) w tunelu Urzędu Miejskiego w godzinach od 12:00 do 14:00.

WAŻNE! Ilość maseczek dla dzieci jest ograniczona.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: