Przeskocz do treści

Akcja szycia maseczek w gminie Otmuchów [WIDEO]

Gmina Otmuchów rozpoczyna akcję szycia maseczek. We wtorek, 7 kwietnia burmistrz Miasta i Gminy Otmuchów, Jan Woźniak poinformował, że na terenie gminy powstają dwie szwalnie – pierwsza w żłobku w Kałkowie, a druga w przedszkolu nr 2 przy ul. Jagiełły w Otmuchowie. 

Sprzęt do szycia oraz niezbędne materiały zostały już przekazane. Pierwsza szwalnia w Kałkowie będzie obsługiwana przez 4 osoby, a druga przez 7 osób. Maseczki będą szyć pracownice gminy, które wyraziły taką chęć. W najbliższym czasie mają zamiar uszyć kilkanaście tysięcy maseczek.

– Podjęliśmy decyzję o uruchomieniu w gminie Otmuchów szwalni, która będzie szyła maseczki. (…) Mam nadzieję, że uda nam się w krótkim czasie uszyć kilkanaście tysięcy maseczek. – mówi Jan Woźniak, Burmistrz Otmuchowa.

Uszyte maseczki zostaną dostarczone wszędzie tam, gdzie będą potrzebne: do instytucji, służb i mieszkańców gminy Otmuchów.

Źródło: Gmina Otmuchów

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: