Przeskocz do treści

OSP Moszczanka z fabrycznie nowym wozem R-G [WIDEO]

W ubiega sobotę (7 III 2020 r.) na Prudnickim rynku oficjalnie został przekazany wóz R-G dla OSP Moszczanka. Oficjalne uroczystości trwały prawię godzinę. Całość można obejrzeć na nagraniu.

Prawie 800 tysięcy kosztował średni samochód Ratowniczo-Gaśniczy marki Kamaz. Jest to pierwszy pojazd w historii OSP Moszczanki, który jest fabrycznie nowy. Należy podkreślić, że strażacy z OSP Moszczanka zebrali własnymi siłami 100 tysięcy złotych.

– Społeczność zaimponowała mi tym, że sami uzbierali 100 tysięcy złotych – to jest ewenement! (…) Ta ziemia jest przykładem dla innych. Sto tysięcy zebrać to jest wielka sztuka. – Maciej Stefański, Prezes Zarządu WFŚiGW w Opolu.

Marcin Wolski podczas uroczystości opisał historię „walki” o wóz strażacki oraz podziękował wszystkim za wsparcie.

– Na zakończenie, chciałbym podziękować w imieniu druhen i druchów z OSP w Moszczance, ale ubierając słowo „dziękuję” w przyimki takie jak: ogromny, wielce czy niewyobrażalnie, w dalszym ciągu nie odzwierciedli tego, jak naprawdę chcemy podziękować wszystkim za pomoc. Dlatego chwalimy przed Wami głowy mówiąc zwyczajne „dziękujemy” – Marcin Wolski, Prezes OSP w Moszczance.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: