Przeskocz do treści

KONKURS: można wygrać 2000 zł! Rejestrując się w styczniu, możesz zgarnąć rzeczy o wartości 150 zł!

Wiem jak w banku to konkurs na najciekawsze prace prezentujące rolę i zadania Narodowego Banku Polskiego. Swoich sił w osobnych kategoriach mogą spróbować dorośli, uczniowie szkół podstawowych oraz liceów i techników. Nie czekaj ze zgłoszeniem do konkursu „Wiem jak w banku” do ostatniej chwili. Uczestnicy, którzy nadeślą prace w styczniu, wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia.

W trakcie trwania konkursu będzie przeprowadzane losowania nagród rzeczowych, w których wezmą udział autorzy już zgłoszonych prac. Pierwsze losowanie już 7 lutego, a kolejne 6 marca i 3 kwietnia. Za każdym razem wytypowane zostaną w ten sposób dwie osoby, do których trafią upominki rzeczowe o wartości ok. 150 zł każdy.

Dorośli pracujący z dziećmi i młodzieżą, w tym szczególnie nauczyciele, wychowawcy, pracownicy domów kultury czy lokalni animatorzy mogą zgłaszać prace w formie umożliwiającej jej wykorzystanie w czasie zajęć z dziećmi. Chodzi np. o scenariusze lekcji czy autorskie materiały dydaktyczne.

Uczniowie (indywidualnie lub w grupie) mogą przygotować filmy (nie dłuższe niż 10 minut), audycje, prezentacje, wypowiedzi pisemne, gry terenowe, gry planszowe, aplikacje, plakaty czy wystawy informacyjne do szkolnych gablot.

Otrzymanie upominku nie ma żadnego wpływu na ostateczną merytoryczną ocenę prac. W maju organizator wyłoni spośród wszystkich zgłoszonych po trzy najlepsze prace w każdej kategorii wiekowej, których autorzy otrzymają nagrody pieniężne.

Dorośli pracujący z dziećmi:
I miejsce – 2000 zł,
II miejsce – 1500 zł,
III miejsce – 1000 zł.

Uczniowie liceów i techników:
I miejsce – 1500 zł,
II miejsce – 1200 zł,
III miejsce – 750 zł.

Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych:
I miejsce – 1000 zł,
II miejsce – 750 zł,
III miejsce – 500 zł.

Regulamin konkursu: TUTAJ.
KONTAKT: e-mail: samorzad@pap.pl.

„Wiem jak w banku. Rola i zadania Narodowego Banku Polskiego” to projekt realizowany przez Polską Agencję Prasową  we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Źródło informacji: samorzad.pap.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: