Przeskocz do treści

Nagrywał Kobiety w Toalecie

Na przebrzydły pomysł wpadł 53-letni mężczyzna ze Strzelec Opolskich. Postanowił, że telefonem komórkowym zacznie nagrywać kobiety w toalecie starostwa powiatowego w Strzelcach Opolskich. Sąd nałożył na niego karę.

Jedna z kobiet przebywających w toalecie spostrzegła, że pod szparą dzielącą kabiny leży telefon aparatem w jej stronę. Kiedy zorientowała się, że telefon został położony celowo i może być nagrywana, powiadomiła policję.

Sprawdzono monitoring, na podstawie którego ustalono, że osobą podglądającą użytkowniczkę toalety jest 53-letni mężczyzna – zostało oskarżony o utrwalanie wizerunku nagiej osoby przy pomocy podstępu. Przyznał się do popełnionego czynu, wnioskując o dobrowolne poddanie się karze. Zapewni także, że nagranie robił tylko i wyłącznie na swój własny użytek.

Sąd rejonowy skazał go karę grzywny oraz musi pokryć koszty sądowe. Łącznie ma do zapłaty ponad 1000 zł. Wyrok jest prawomocny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: