Przeskocz do treści

Pobił i zgwałcił 17-letnią dziewczynę. Jest wyrok!

Do pobicia i brutalnego gwałtu doszło w trakcie odbywającej się imprezy plenerowej w lesie przy Alejach Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu w nocy z 11 na 12 maja 2019 roku.

Mężczyzna nie przyznał się do winy. Lecz, podczas śledztwa ustalono okoliczności zdarzenia, które obciążają Bogdana R., dodatkowo na jego niekorzyść przemawiały zabezpieczone ślady biologiczne.

Opis zdarzenia: W trakcie trwania imprezy plenerowej 17-letnia dziewczyna oddaliła się od grupy znajomych, mężczyzna podążył za nią. Po upewnieniu się, że nikt ich/go nie widzi, uderzył ją pałką teleskopową, a następnie zaczął ją dusić i gwałcić. Pokrzywdzona cały czas była przytomna. Kiedy mężczyzna się oddalił, dziewczyna powiadomiła policjantów, którzy ujęli sprawcę.

Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu skazał Bogdana R. na cztery lata więzienia. Zasądził także siedmioletni zakaz zbliżania się i kontaktowania się w jakikolwiek sposób z ofiarą oraz zapłacenia pokrzywdzonej 15 tysięcy złotych tytułem zadośćuczynienia. Dodatkowo przez siedem lat nie może wykonywać zawodów związanych z edukacją, wychowaniem bądź opieka nad małoletnimi. Wyrok nie jest prawomocny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: